Відеоспостереження через інтернет

0
82

Рік за роком популярність відеоспостереження з використанням інтернет ресурсів стрімко зростає. В даний час всі бажаючі убезпечити себе або своє майно шляхом встановлення системи відеоспостереження мають доступ не тільки до устаткування, призначеного для цих цілей, але і до нових технологій у світі відеоспостереження. Робота таких технологій заснована на підключення обладнання до всесвітньої павутини. Віддалене відеоспостереження через інтернет відкриває перед користувачами масу нових можливостей, які раніше були не доступні. Можна організувати віддалений доступ до однієї або декількох відеокамер в онлайн режимі.

Досить часто для створення такої системи відеоспостереження використовують IP камери, які оснащені вбудованою картою пам’яті для зберігання відеозаписів. Крім цього, такі камери оснащені WI-FI-модулем, що підключається до звичайного роутера без будь-яких дротових з’єднань. Це досить зручний спосіб побудови системи віддаленого відеоспостереження.

Іншим варіантом, який має більш широкі можливості, є використання хмарного сервісу відеоспостереження. Принцип роботи схожий. В цьому випадку також буде потрібно тільки IP камера та доступ до інтернету. Камери відеоспостереження підключаються до хмарного сервісу, де з допомогою облікового запису можна повністю контролювати роботу камер. Наприклад, хмарний сервіс відеоспостереження Cambat, володіє великим набором функцій, які роблять відеоспостереження максимально зручним. В облікового запису відкривається можливість перегляду камер в режимі реального часу, так і архівних записів, які зберігаються в хмарному сховищі. За бажанням користувача може бути наданий доступ до певних камер третім особам. Крім цього, до сервісу може бути підключена практично будь-відеообладнання, а перегляд відеозаписів можна здійснювати з будь-яких пристроїв з виходом в інтернет. А для максимальної зручності компанія Cambat розробила додаток для смартфона.

Використання хмарного сервісу відеоспостереження має масу переваг і може бути задіяне в будь-якій сфері, де необхідно створити зручну систему відеоспостереження з максимальною ефективністю. Такий варіант дозволяє заощадити кошти на придбання додаткового обладнання, яке потрібно для зберігання інформації. А надалі виключає можливість поломки або крадіжки. Дані в хмарі знаходяться під надійним захистом і не схильні до дії зловмисників. Хмарне відеоспостереження надає максимум можливостей для користувача, забезпечуючи легкість і зручність управління всією системою.