Вибір системи відеоспостереження для підїзду

0
140

Велика кількість жителів багатоквартирних будинків як маленьких міст, так і великих мегаполісів стикаються з квартирними крадіжками, нападами та іншими протиправними діями в під’їзді. У зв’язку з цим багато мешканці питання підвищення рівня безпеки в під’їзді вирішують шляхом встановлення системи відеоспостереження. Відеоспостереження — це один з найбільш поширених сучасних способів контролю за подіями, що відбуваються на певній території.

Камери відеоспостереження, встановлені в під’їзді будуть фіксувати все, що відбувається, що дозволить як запобігати правопорушенням, так і знайти винного у вже трапилися події. Що стосується вибору обладнання, то практично будь-яка відеокамера буде передавати достатньо чітке зображення. Крім того, сучасне обладнання здатне вести відеозйомку не тільки в денний час, а й при поганому освітленні, що забезпечить цілодобовий контроль за територією. Відповідно до законодавства, на території об’єкта, де ведеться відеоспостереження, повинна бути розташована відповідна інформація. Більш надійним варіантом буде установка мініатюрних камер відеоспостереження, які не помітні для очей оточуючих, що не дасть можливості порушника визначити зону охоплення камерою території. Для обладнання більш великого розміру варто використовувати антивандальні корпусу, які убезпечать його від навмисного псування.

Установка системи відеоспостереження в під’їзді не відрізняється від установки устаткування на якомусь іншому об’єкті. При підборі обладнання та місць його розташування враховуються всі характеристики об’єкта. До відеообладнання, яке може застосовуватися для контролю за обстановкою в під’їзді, можна віднести: загальні відеодомофони, індивідуальні відеодомофони, використовувані для кожної квартири, а також камери відеоспостереження, які додатково встановлюються в під’їзді. Загальні відеодомофони, в першу чергу, призначені для обмеження доступу до під’їзду сторонніх осіб. В цілому, установка будь-якого варіанту обладнання на території під’їзду робить проживання мешканців більш безпечним і комфортним. Система відеоспостереження, встановлена з урахуванням всіх необхідних правил та вимог, буде успішно функціонувати протягом тривалого проміжку часу.