Відтворення записів в системах відеоспостереження

0
31

Розвиток технологій не стоїть на місці. Останнім часом системи відеоспостереження стали більш ефективними, володіють більшою функціональністю. На жаль, погана якість відображення відео впливає на дії оператора при аналізі подій, що відбуваються.

Досить часто можна спостерігати ситуацію, коли засоби відтворення в системі відеоспостереження мають дуже маленьку функціональність. Іноді в програмному забезпеченні існують недоробки в інтерфейсі, відсутній стабільний доступ до відеоінформації. Часто користувачі стикаються з проблемою перегляду окремого фрагменту відеозапису.

Крім цього, є ряд проблем з експортом зображень відомі формати, наприклад, MPG або AV, призначені для перегляду на стандартних пристроях. Якість матеріалу, експортованого в такі формати, часто залишає бажати кращого. Також деяке програмне забезпечення в цілому не розраховане на експорт відеофайлів для перегляду на інших пристроях.

Можна виділити основні вимоги до програмного забезпечення для відтворення відео:

  • точне розташування візира на шкалі. При необхідності переглянути певний кадр відеозапису часто не представляється можливим точно потрапити в необхідний проміжок часу.
  • управління швидкістю відтворення. Часто перегляд відеозапису в прискореному або сповільненому режимі працює некоректно, а на екрані користувач спостерігає зіпсовану картинку.
  • установка маркерів для внесення текстового опису.
  • перегляд відео в повноекранному режимі. Не кожне програмне забезпечення має таку функцію, а ті, які мають таку можливість, часто спотворюють зображення.
  • захоплення екрану і збереження цього зображення як фото. Досить часто вимагається отримання певних кадрів відеозапису у вигляді фотографії, але не завжди цей процес легко здійснити.
  • відображення на екрані монітора місць розташування камер відеоспостереження. Такий варіант був би зручніший у використанні ніж застосування певних символів до кожної відеокамери.

З усіх зазначених вимог найбільш затребуваним буде забезпечення ефективного експорту зображень без спотворення. В цілому, створення зручного плеєра для перегляду відеозаписів досить важливе питання, вирішення якого зробить процес відеоспостереження більш зручним , функціональним і ефективним.