Корпусні камери відеоспостереження

0
208

Корпусні камери відеоспостереження широко використовуються для створення систем безпеки для різних цілей. Корпусні камери відеоспостереження — це пристрої, які в одному корпусі містять модуль відеокамери і вбудований об’єктив. Камери з вбудованим об’єктивом спочатку готові до експлуатації. Також корпусні камери можуть бути зі змінними об’єктивами, які дають можливість адаптувати камери до різних умов. Такі камери можна використовувати в будинку, офісі, також можливі варіанти для зовнішнього застосування, які будуть оснащені захисним корпусом і ІЧ підсвічуванням.

Корпусні камери відеоспостереженняГоловною перевагою корпусних камер відеоспостереження є можливість зміни об’єктиву. Наприклад, за допомогою однієї і тієї ж камери, можна спостерігати за об’єктами, які віддалені від камери на різні відстані. Установка варіфокального об’єктива дозволяє збільшувати ступінь наближення на зображенні і кут огляду. Досить часто знаходять застосування корпусні камери, які мають ІЧ підсвічуванням та захисним термокожухом, для установки поза приміщення, а також для використання в умовах поганої освітленості. Захисний корпус дозволяє використовувати таке обладнання при будь-яких погодних умовах.

Найчастіше корпусні камери відеоспостереження оснащені ПЗС-матрицею з гарною чутливістю. Така характеристика дозволяє отримувати зображення високої якості і дає можливість в деталях розглянути спостережуваний об’єкт. Корпусні камери мають хорошу функціональність і високий рівень надійності. Такі камери мають різні додаткові налаштування, які дозволяють налаштувати роботу камери під існуючі умови. Можна виконати налаштування шумозаглушення, детекції руху та інших. Можна сказати, що корпусні камери на високому рівні справляються з усіма поставленими завданнями, які вимагають високих технічних характеристик.