Нові технології відеоспостереження

0
155

Найбільш поширеним способом забезпечення безпеки на об’єкті, який вибирає величезна кількість користувачів є відеоспостереження. Незалежно від того, якого розміру буде контрольована територія, камери відеоспостереження здатні справлятися з усіма покладеними на них завданнями. Відеообладнання, що використовується в даний час, має різні характеристики, які можуть забезпечити побудову системи відеоспостереження на об’єктах з самими складними умовами.

Найбільш цікавою розробкою останнім часом можна назвати хмарні технології. Ймовірно, ще не всі знають про переваги використання хмарного сервісу відеоспостереження. Можливо, деякі просто не вирішуються перейти на який-небудь новий рівень у сфері відеоспостереження і використовують звичні способи. Хмарне відеоспостереження відрізняється від звичайного тим, що зберігання відеозаписів відбувається не локально на об’єкті, а віддалено в хмарному сховищі. Відповідно, користувач може економити на придбанні обладнання для зберігання даних. Крім цього, доступ до відеокамер в онлайн режимі, так і до архівних записів можливий абсолютно з будь-якої точки земної кулі і з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет. Такий новий спосіб побудови системи відеоспостереження дозволив зробити весь процес більш зручним і функціональним для користувача.

Система відеоспостереження, підключена до всесвітньої павутини, за рахунок своїх можливостей здатна виконувати безліч функцій, а сам процес не викликає ніяких складнощів для користувача і не вимагає особливої технічної підготовки. Фахівці у сфері відеоспостереження прогнозують розвиток відеоспостереження, пов’язаного саме з хмарними технологіями. В даний час існують різні варіанти хмарного сервісу. Кожен з них може мати якісь свої особливості. Хмарний сервіс відеоспостереження «Cambat» є універсальним. Він підтримує практично будь-яке обладнання, зручний у використанні, а сфера застосування може бути абсолютно будь-яка. Такими новинками в світі відеотехнологій зацікавилося вже досить велика кількість користувачів. Хмарний сервіс відеоспостереження поступово впроваджується в відеосистеми і, найімовірніше, в подальшому буде впевнено розвиватися і займе лідируючі позиції.