Варіанти зберігання відеозаписів з камер відеоспостереження

0
276

Однією з характеристик, яка притаманна, як правило, всім системам відеоспостереження є формування відеоархіву. Існують різні способи запису інформації, отриманої з камер відеоспостереження. Архів може бути створений на карті пам’яті, на флешці, на жестом диску, а також в хмарному сховищі. Отже, розглянемо більш детально кожен з варіантів.

Запис архіву на карту пам’яті, як правило, здійснюється IP-камерами. Глибина архіву залежить від обсягу карти пам’яті і швидкості відеопотоку. У другому випадку, коли запис ведеться на флешку, немає великих відмінностей. Основними відмінними характеристиками є: максимально можливий об’єм пам’яті, тип роз’єму підключення. Варіанти зберігання відеозаписів з камер відеоспостереженняКарта пам’яті знаходиться в самому корпусі камери відеоспостереження, а флеш-карта приєднується до відеокамери за допомогою USB-роз’єму. Він розташовується на гнучкому проводі поза корпусу камери .

Варіанти зберігання відеозаписів з камер відеоспостереженняНаступний варіант, коли місцем запису є не сама камера, а жорсткий диск. Для аналогових камер потрібне окреме додаткове пристрій — відеореєстратор. IP камери відеоспостереження можна підключити безпосередньо до комп’ютера.

Хмарне сховище — це також один з варіантів зберігання архіву відеозаписів. Для цього необхідно підключення до мережі інтернет. Варіанти зберігання відеозаписів з камер відеоспостереження До хмарному сховища може бути підключений як відеореєстратор з виходом в інтернет, так і безпосередньо ip камери відеоспостереження, без придбання якого-небудь додаткового обладнання. Такий спосіб зберігання інформації дозволяє отримати доступ до неї з будь-якого пристрою і в будь-якому місці. Збереження інформації забезпечується на 100%, так як фізично хмара пошкодити не можна, а крадіжка, як у випадку з відеореєстратором, виключена.

Для того, щоб економно витрачати місце, при використанні будь-якого варіанту зберігання відеоінформації, використовують такі режими запису за розкладом, по руху. Для здійснення запису за розкладом в пристрої встановлюють день тижня і час, коли повинна відбуватися запис подій. Другий варіант можливий за допомогою детектора руху. При виявленні в зоні огляду відеокамери руху потрібний фільм буде збережений на відповідному носії. Такі можливості мають IP відеокамери. Варто зауважити, що при виборі способу запису даних з камери, необхідно звернути увагу на зручність подальшого зчитування таких записів з архіву.