Як вибрати ip домофон?

0
183

Якщо користувач вже має певні переваги і знає для чого йому необхідний ip домофон, то процес вибору даного пристрою не викличе яких-небудь великих труднощів. Хтось стежить за появою різних новинок в світі відеоспостереження та придбання ip домофона буде більше грунтується на бажанні скористатися чимось новеньким, модним і сучасним, ніж дійсно викликано необхідністю встановлення даного обладнання. А для кого-то такий пристрій буде незамінним інструментом для забезпечення безпеки.

Якщо ip домофон встановлюється в квартирі багатоповерхового будинку, то цей пристрій може встановлюватися тільки з одного викличної панеллю. За бажанням користувача їх кількість може бути збільшена. Наприклад, можна використовувати дві панелі виклику: одна встановлюється перед дверима в квартиру, а друга розташовується перед загальною дверима на майданчик. При загальній установці домофона на під’їзну двері, до складу системи включається додаткова панель — під’їзна. Кількість терміналів, встановлених у житловому приміщенні, залежить від бажання користувача і його можливостей. Один і той же термінал може бути підключений до декількох вызывным панелям. Але зовсім немає необхідності в тому, щоб кожен з терміналів мав монітор. В першу чергу, варто встановити термінал з монітором поруч із вхідними дверима. Крім того, буде зручно якщо термінал, який буде використовуватися для встановлення налаштувань буде оснащений монітором.

Виклична панель, яка часто розташовується поза приміщення, як і зовнішні камери відеоспостереження, повинна володіти захисними характеристиками. Це пристрій має бути пристосоване для роботи при різних температурах, а також захищений від проникнення вологи, так як дії навколишнього середовища можуть негативно позначитися на роботі такого обладнання і вивести його з ладу.

Що стосується самої камери відеоспостереження, якою оснащений домофон, то немає занадто жорстких вимог, наприклад, щодо дозволу. Для таких камер допустимим буде дозвіл 550 ТВЛ, так як відеозйомка ведеться з маленького відстані, а об’єктив слід використовувати ширококутний. Для зберігання відеозаписів може застосовуватися відеореєстратор, а також монітор, в якому вбудована пам’ять. Завдяки збереженню всіх даних про відвідувачів можна завжди бути в курсі про тих, хто до вас приходив.