Синхронізація камери відеоспостереження

0
200

Установка системи відеоспостереження є широко поширеним інструментом, який призначений для забезпечення безпеки на об’єкті. В залежності від обраного варіанту побудови відеосистеми, можуть відрізнятися і труднощі, що виникають при проектуванні, встановленні та експлуатації. Досить часто проблеми, що виникають в ході експлуатації устаткування, що можуть бути пов’язані з неправильним підбором обладнання або некоректної установкою. Як правило, щоб виявити джерело несправності, проводять діагностику системи відеоспостереження.

Іноді користувачі стикаються з появою тремтячого і плаваючого відеозображення. Для того щоб позбутися від цієї проблеми, слід провести синхронізацію камер відеоспостереження і пристроїв, які виконують обробку відеосигналу. Існують різні варіанти синхронізації. Один з можливих способів — це синхронізація всіх відеокамер від одного джерела сигналу. Таке з’єднання забезпечує користувача картинкою хорошої якості в процесі перемикання відеокамер. На зображенні не спостерігаються скачки і різного роду тремтіння.

Якщо розглядати спосіб синхронізації Line Lock, то такий спосіб можливо застосувати тільки в тому випадку, якщо камери відеоспостереження оснащені харчуванням за допомогою змінного струму. Це пов’язано з тим, що синхронізація відеокамер здійснюється від живлячої напруги. Є можливість здійснити цей процес, якщо всі камери відеоспостереження функціонують від одного джерела живлення. Якщо ж кілька відеокамер під’єднані до різних фазах, то потрібно узгодити їх роботу по забезпеченню харчуванням, а також виконати настройку фаз, для кожної камери відеоспостереження індивідуально. В даний час існує спеціальне обладнання, яке використовується для синхронізації камер відеоспостереження, яке використовується для виконання налаштування в режимі Line Lock.

Ще один спосіб синхронізації, який ми розглянемо, зовнішня синхронізація. Цей варіант заснований на застосуванні зовнішнього опорного джерела сигналу. Потім сигнал переходить на всі відеокамери завдяки спеціальному коаксіальному кабелю. За опорний сигнал може бути взятий сигнал з відеовиходу одній з камер відеоспостереження. Для такого способу користувачеві знадобляться додаткові кабельні з’єднання. Іншого варіанту не існує, якщо мова йде про синхронізацію відеокамер з харчуванням постійного струму, які не представляється можливим синхронізувати в режимі Line Lock.