Відеоспостереження: робота бездротових камер

0
245

Використання бездротових камер відеоспостереження для побудови відеосистем активно набирає популярність. Бездротові пристрої вибирають для ведення домашнього відеоспостереження, так і для забезпечення безпеки в офісі або на підприємстві.

Користувачі роблять вибір на користь бездротового обладнання, так як такі пристрої можна легко встановити в будь-якому необхідному місці. Також бездротові камери відеоспостереження добре підходять для організації прихованого відеоспостереження, завдяки відсутності дротових з’єднань. які часто кидаються в очі оточуючим. Бездротова відеокамера в своєму складі має камеру з передавачем, який розташований всередині пристрою і приймач. Крім того, такі пристрої обладнані джерелом постійного струму потужністю 12 вольт, антеною і кабелем, з допомогою якого можна виконати з’єднання з ресивером.

Приймач можна з’єднати з телевізором, монітором комп’ютера, а також відеомагнітофоном. Мережа між приймачем і передавачем має сильний сигнал, тому відстань, на якому вони будуть успішно функціонувати може досягати 10 км.

До складу бездротових відеосистем включаються приймачі, які здатні передавати сигнал навіть через значні перешкоди. Зрозуміло, наскільки складна перешкода можна буде подолати залежить від параметрів камери відеоспостереження. Крім того, сигнал, переданий бездротовими відеокамерами, може проходити крізь скляні перешкоди, дерево, різні метали.

З розвитком технологій бездротові камери стають більш функціональними, що робить їх більш затребуваними серед користувачів. Наприклад, деякі сучасні моделі пристроїв оснащені функціями панорамування, нахилу і масштабування. Певні пристрої, при використанні їх разом з комп’ютером, володіють сучасними технологіями стиснення зображення (MPEG-4), завдяки чому користувач отримує зображення високої якості. Завдяки інфрачервоному освітлення стає можливим вести спостереження в умовах поганої освітленості.

Бездротові системи відеоспостереження постійно розвиваються. В даний час на ринку представлена велика кількість моделей устаткування різного типу, що володіє різними технічними характеристиками. Як і будь-яке інше обладнання, так і бездротові камери відеоспостереження слід підбирати індивідуально, спираючись на параметри об’єкта і вимоги, які будуть ставитися перед системою відеоспостереження.