Інфрачервоні камери і системи безпеки

0
137

Досить часто доводиться вести спостереження в умовах поганої освітленості або ж повної відсутності світла. Яким же чином забезпечити безпеку на об’єкті в таких умовах? Для відеоспостереження при низькому рівні освітленості використовують інфрачервоні камери відеоспостереження.

Дане устаткування може використовуватися як для побудови систем відеоспостереження для бізнесу, так і для дому. Для ведення спостереження в темний час доби інфрачервоне обладнання є оптимальним варіантом і широко поширене на об’єктах. Дані камери відеоспостереження здатні забезпечити зображення високого дозволу як в денний так і нічний. У світлий час доби інфрачервоні відеокамери ведуть зйомку у кольором режимі. При настанні темряви пристрій автоматично перемикається в чорно-білий режим. У цей час відбувається автоматичне включення інфрачервоного підсвічування. За допомогою такої технології камера відеоспостереження здатна захопити відео при повній відсутності освітлення або при зовсім низької освітленості. Якість зображення виходить досить хорошої якості, на картинці можна без праці розглянути деталі об’єктів.

Велика частина інфрачервоних камер відеоспостереження оснащена захисним циліндром. Він здатний захистити пристрій від впливу різних факторів навколишнього середовища. Це робить можливим їх використання для побудови зовнішньої системи відеоспостереження без застосування яких-небудь додаткових засобів захисту. Дані переваги роблять придбання таких відеокамер досить вигідним.

Є деякі негативні моменти у використанні інфрачервоних камер відеоспостереження. Більшість моделей зовнішніх інфрачервоних камер, які можна зустріти на ринку відеоспостереження, позбавлені здатності компенсувати потрапляння сонячного світла в денний час доби. Це призводить до того, що деякі частини на відео залишаються недоступними до перегляду. Таку проблему можна вирішити за допомогою інфрачервоних камер, які мають широкий діапазон. Це дозволить компенсувати занадто яскраве освітлення і отримати зображення хорошої якості.