Відеовічко з датчиком руху

0
217

Таке обладнання, як відеовічко представляє по суті камеру відеоспостереження, вбудовану у вхідні двері, а зовні пристрій має вигляд звичайного дверного вічка. Відеовічко може бути оснащений датчиком руху. Такий пристрій має дві частини: зовнішню і внутрішню. Зовнішня частина — це камера відеоспостереження, яка в деяких випадках з’єднується з кнопкою виклику. Зовні вона настільки схожа зі стандартним дверним вічком, що досить складно визначити, що насправді це відеопристрій. Внутрішня частина — це блок невеликого розміру, розміщений з внутрішньої сторони дверей, на ньому знаходиться головна панель управління пристроєм і дисплей, на якому користувач може переглядати зображення, отримане в режимі реального часу. Таким чином можна побачити все, що відбувається по той бік дверей.

Видеоглазки можуть чорно-білі, кольорові і з датчиками руху. В той момент, коли за дверима починають відбуватися якісь рухи, відеовічко переходить в активний режим, а отримане зображення зберігається на вбудованої карті пам’яті. Вічко, оснащений датчиком руху більш економічний, так як він не завжди знаходиться в активному режимі., що дозволяє витрачати набагато менше енергії.

Установка видеоглазка — процес досить простий і не вимагає багато часу і праці. Багато моделі видеоглазков ще мають ІЧ-підсвічування. Вона дозволяє одержати зображення при поганому рівні освітлення або навіть у повній темряві. В сучасні варіанти видеоглазков можна встановити карти пам’яті об’ємом до 32Гб.

Для економії простору на карті пам’яті відеовічко можна перевести в режим фотозйомки. У такому режимі пристрій в момент фіксації руху почне вести фотозйомку через встановлені проміжки часу. Крім того, на зображенні буде відображатися дата і час події, що спростить пошук потрібної інформації в архіві.

Відеовічко має досить великий екран, на якому може чітко розглянути картинку навіть людина з поганим зором або дитина, який у зв’язку з маленьким ростом просто не дістає до дверного вічка. Деякі моделі видеоглазков оснащені автовідповідачем. Якщо господарів немає вдома, то пристрій попросить залишити невеличке відеоповідомлення, яке також буде мати аудіосупровід.